Eestimaa Ühendatud Vasakpartei pakub kardinaalse lahenduse süstlavahetuspunkti probleemi lahendamiseks: kaitseme Tallinna elanikke ja lõpetame narkopropaganda!
2. Окт 2017
Julia Sommer — uus juhatuse liige
23. Янв 2018
Показать все

Mustamäele Avatud Sotsiaalne Kogukonnakeskus ja muud

 

Tere, lugupeetud oma peaga mõtlev ja tervislikult kriitiline Mustamäe valija!

Minu nimi on Andrei Orav, olen vabakutseline tõlkija ja alates 1975 aastast Mustamäe elanik. Ja mul on seoses meie linnaosaga vähemalt 2 unistust, mida ühisel jõul tegelikkuseks muuta.

Unistus nr.1: Rajada Mustamäele Avatud Sotsiaalne Kogukonnakeskus, mis eelkõige tegutseks meie linnaosa töötute ja vähenenud töövõimega elanike, aga ka pensionäride, noorte vanemate ja kõigi muude erilist tähelepanu vajavate gruppide aktiviseerimise ja tõeliselt arendavat vaba aega pakkuva keskusena, võttes eeskujuks vastavad Berliini keskused, mis rajati meie sõsarpartei, Saksamaa Vasakpoolsete, ja sealsete sotside ühisel valitsemisperioodil.

Unistus nr.2: Rajada Mustamäele täiesti uut tüüpi koerte jalutusväljakud, mis oleksid pealt kaetud päikesevalgust läbi laskva ja vihma eest kaitsva klaaskatusega ja varustatud puhta joogivee automaatidega ja muu vajaliku inventariga meie vähemate vendade eest hoolitsemiseks.

Keda nende ideede tegelikkuseks muutmine huvitab, need on teretulnud konkreetsete ettepanekutega neid täiendama. Ja muidugi vajan mina ja meie partei, Eestimaa Ühendatud Vasakpartei selleks Teie hääli valimistel.

Koos oleme jõud!

Lugupidamisega,

Andrei Orav, Teie kandidaat nr. 807 Mustamäel.